Dostaňte se do pohody

Štíhlá postava není jen o kráse, ale i o zdraví. Samozřejmě že automaticky štíhlost neznamená zdraví, ale štíhlá postava je rozhodně zdravější než postava obézní. Obezita je zdraví škodlivá, to víme všichni. Jenže málokdo se odhodlá s kily navíc bojovat a ještě méně lidí svůj boj s obezitou dotáhne do zdárného konce. Začít hubnout je snadné, daleko těžší je vydržet a kil se zbavit. Všichni asi tuší jak se hubne. Je potřeba zdravě jíst a hodně se hýbat. Jenže to je právě kámen úrazu.

zdravá strava

Každý by chtěl zhubnout nejlépe bez námahy a nejlépe přes noc, jenže tak to bohužel nikdy fungovat nebude. K vysněnému tělu bohužel neexistuje žádná zkratka, a je potřeba si všechno poctivě odcvičit. Kdo chce zhubnout, musí se smířit s tím, že zdravý životní styl bude muset dodržovat tak dlouho, dokud si bude chtít hezkou postavu udržet. Jakmile byste začali opět jíst nezdravě a ubrali na pohybu, zhubnuté kilogramy máte zpět.

S nadváhou se pojí i problémy v partnerském životě. Pokud je muž zvyklý na štíhlou ženu, těžko se bude srovnávat s tím, že jeho manželka či přítelkyně přibrala desítky kilogramů. Ženy běžně přibírají v těhotenství. V takovém případě je potřeba být ženě oporou, pečovat o společné dítě a nenásilně jí pomáhat s hubnutím třeba přípravou zdravého jídla. Hubnutí jí půjde mnohem snáz a hlavně bude hubnout ráda. Kila navíc způsobují stud, hádky a výčitky a nakonec často i rozpad celého vztahu.

žena v plavkách

Pomůžou doplňky
Sice neexistuje nic co by vám pomohlo zhubnout za týden, ale existují různé doplňky stravy, díky kterým to může jít snáz. Jedním z nich je yohimbine hcl, který pomáhá navodit lepší náladu, rychleji hubnout a dokonce zvyšuje chuť na sex. Když se dáte do hubnutí ještě teď, příští léto se zas sebe v plavkách nebudete muset stydět a možná zachránit svůj skomírající vztah, který se rozpadá kvůli kilům navíc.