Nebojte se kolagenu


Já jsem žena a to znamená, že se budu chtít líbit, chci se líbit i všem, ale hlavně já se chci v první řadě líbit sama sobě. Já si vážně nedokáži představit, třeba kdybych ve třiceti letech vypadala na víc anebo ve čtyřiceti letech na padesát. Musím uznat, že jsem byla opravdu hodně překvapená, když mi třeba moje kamarádka řekla, že vypadám prý o deset let méně, než kolik mi je. Hodně mě to překvapilo a byla jsem z toho opravdu taková rozpačitá, protože jsem tomu ani nemohla uvěřit. Možná je to také kvůli tomu, že užívám potravinové doplňky, a hlavně nedám dopustit na kolagen.

Naše pleť kolagen potřebuje.

Pokud i vy hledáte nějaký kvalitní potravinový doplněk, který opravdu stojí za to a který pomáhá, tak opravdu sázím už vždycky na kolagen. Myslím si, že každá žena by měla někdy v životě užívat kolagen a myslím si, že od pětadvacátého roku pak už se naše kůže ztenčuje. Od pětadvacátého roku už začínáme stárnout a myslím si, že právě každá žena by také měla uvážit to, jestli bude užívat potravinové doplňky a podobně. Co třeba právě zmíněný kolagen? Koukněte se na webové stránky orcacollagen.cz. Tam se také dozvíte, jak funguje kolagen a také se dozvíte různé informace, jak dávkovat kolagen anebo kde seženete kolagen anebo jaký druh kolagenu užívat.

Kolagen je i ve rtěnce.

Já užívám mořský kolagen. Také jsem dříve užívala hovězí a vepřový kolagen, ale bylo mi doporučeno v lékárně, že nejlepší kolagen je právě buďto vepřový anebo mořský, tak jsem si řekla, že budu užívat mořský kolagen. Také užívám rybí tuk a vitamín C. Myslím si, že když tohle budete kombinovat, tak vaše pleť a celkově vaše tělo vám za to poděkuje. A to nejenom vaše krásné vlasy a nehty a pleť, ale také hlavně klouby. Kloubní vazivo. A kolagen s přibývajícím věkem v našem těle opravdu ubývá, a proto si myslím, že je nejlepší, když ho budete nějak doplňovat. Doplňovat kolagen by měla opravdu každá žena, ale nejenom žena, ale také muž. Myslím si, že každý člověk by chtěl, aby vypadal dobře a aby mu to slušelo. A věřte, že kolagen mu s tím může opravdu hodně pomoct.