To nej pro vaši oslavu


Narozeninové oslavy, oslavy výročí, svatební párty nebo třeba novoroční oslavy vyžadují přípravu. Každá oslava by měla vypadat tak aby potěšila všechny přítomné. Je potřeba vymyslet kde ji uspořádat, vytvořit seznam hostů a také popřemýšlet nad výzdobou. Právě výzdoba, pohoštění a program bývá to nejdůležitější a také nejsložitější. Vždycky záleží na tom, kdo na oslavě bude, případně pro koho je určená. Je důležité aby se nikdo nenudil, takže je potřeba vymyslet třeba nějaké společenské hry, u kterých se pobaví co největší počet lidí.

stříbrné balonky

Základem každé oslavy je výzdoba. Většina oslav se koná v nějaký pronajatých prostorách. Velmi oblíbené jsou zahradní sály, restaurace nebo kulturní domy, kde si dělali oslavy už naši prarodiče. Část oslav se pořádá doma. Je důležité vědět kolik lidí budete zvát. Čím více lidí, tím větší prostory jsou logicky potřeba. K výzdobě se dá použít leccos. Stálicí jsou girlandy podle události, která se slaví. Většinou se oslavy zdobí do jedné barvy. Poslední roky je velice trendy eukalyptus a podobně zelená barva, která se dá zkombinovat třeba se zlatou.

Co by na žádné oslavě rozhodně nemělo chybět?
Fóliové balonky
goldpress budou vypadat skvěle na jakékoliv oslavě. U nás si můžete vybrat číslice, různé tvary nebo nápisy. Balonky si můžete nechat nafouknout heliem aby se vznášely, a nebo je můžete přivázat třeba na šňůru a udělat z nich girlandu. Balonky dokážou s každým interiérem doslova zázraky. Kromě výzdoby jsou vhodné i jako dekorace do vázy nebo třeba jako součást kytice. Můžete je nenafouknuté použít jako dárek, který můžete připojit k pozvánce.

barevné balonky

Na oslavy jsme specialisté
U nás najdete spoustu zboží na oslavy i na svatby. Pokud hledáte třeba papírové kelímky, brčka nebo rekvizity na focení, vyberte si z našeho širokého sortimentu. S námi bude každá vaše oslava vypadat skvěle.