Ochutnejte liquidy WAY to Vape


Na trhu je pro uživatelé vapovacích zařízení obrovská nabídka nejrůznějších liquidů. Ať si vzpomene na jakoukoliv příchuť, věřte, že ji seženete. Ať už chcete čistý tabák, mentolový tabák, jahodu, meloun, borůvky nebo takové dobroty, jako je trdelník, koblížky nebo štrůdl.

Na jaké značky se ale vyplatí zaměřit, abyste dostali zaručenou kvalitu?

Jednou z takových značek jsou výrobci liquidů Way To Vape. Symaptické je, že se jedná o ryze českou značku, takže zakoupením podporujete českého výrobce. Jejich liquidy mají ideální poměr PG a VG, tedy 50/50. Tím jsou vlastně vhodné opravdu do všech typů elektronických cigaret, ať už se jedná o malé pody, nebo větší módy s atomizéry. Samozřejmostí také je, že se veškeré příchutě nabízejí v různé síle nikotinu, takže si přijdete na své ať už potřebujete vysoké dávky nikotinu, nebo dáváte naopak přednost liquidům zcela bez nikotinu.

náplně

Jsou pro vás navíc cenově výhodné. Jedna lahvička liquidu o objemu 10 ml vychází kolem sta korun. Což je přijatelná cena. Značka Way To Vape navíc nabízí pro své zákazníky i zvýhodněné balení liquidů, které obsahují hned čtyři lahvičky o objemu 10 ml za zvýhodněnou cenu. V jednom balíčku tak dostanete hned 40 ml liquidu, což většině vaperů vydrží na slušně dlouhou dobu. Balení vychází tak, že jeden liquid dostanete téměř zdarma. Podívejte se na nabídku příchutí Way To Vape 4x10ml https://www.e-cigo.cz/way-to-vape-4x10ml/.

A na jaké příchutě se můžete od této značky těšit?

vapování

Samozřejmě zde najdete klasické tabákové příchutě, které jsou základem téměř pro každou značku. Koho omrzel klasický tabák, může ochutnat třeba tabákovku Dark, která v sobě snoubí tabák a ořechové tóny, nebo liquid Turkish, který se skládá z tabáku doplněného o orientální koření a medové tóny.

V nabídce samozřejmě dále najdete i klasické ovocné příchutě, jako je meloun, ostružina, jahoda nebo zelené jablko.