Jak získat zpátky testosteron?


Naše společnost se začala dost orientovat jenom na úspěch a výkon. A dost lidí začalo hledět spíše navenek než dovnitř. A tak si pomýleně myslíme, že být úspěšný znamená i být spokojený, ale tato informace je mylná. Vždyť právě naše štěstí vždy bude pocházet z našeho vnitřku. Z našich vnitřních přesvědčeních a našich názorech. A to samé platí i pro muže, kteří si myslí, že není přirozené stárnout a s tím i ztrácet hladinu testosteronu. Jako by se pro některé tím bořil jejich svět. Mnohdy si připadají, že už nikdy nebudou muži. Přitom je to hloupé a stárnutí u mužů je naprosto přirozené. A navíc se s tím dá i něco dělat. Dokonce si můžete sami zvyšovat a není k tomu potřeba nic jiného než úprava vašeho současného jídelníčku a zapojit do svého života trochu více aktivity a uvidíte doslova zázraky.

muž

Nemůžete čekat, že se něco změní, pokud budete jenom sedět na gauči a očekávat změnu. A jak získat testosteron army-nutrition.cz? Začněte aktivně vyšší hladině testosteronu jít na proti. A to například zdravým a kvalitním spánkem, a to minimálně osm hodin. A potom si dopřávejte sex, pokud to půjde co nejčastěji a plně si ho užijte. A zkuste se co nejméně stresovat, protože stres je největším zabijákem všeho. A to nejenom testosteronu. Zkuste na chvíli zapomenout na vaše starosti a plně se soustřeďte jenom na ty radosti. A zkuste vidět svět aspoň na chvíli pozitivníma očima. Soustřeďte se na to, abyste vašemu tělu dodávali co nejvíce vitamínů a minerálních látek, které v tomto období budete potřebovat co nejvíce.

muž

A nebojte se zařadit do vaší stravy i co nejvíce zdravých tuků. A vůbec se jich nemusíte bát, právě naopak. A pokud to ještě neděláte, zkuste co nejvíce nahradit slazené nápoje jen za čistou vodu. A zkuste při svém dosavadním cvičení, pokud nějaké děláte se soustředit více na silový trénink. Vaše tělo teď více potřebuje aktivní svalovou hmotu, a navíc vyplavuje endorfiny, hormony dobré nálady. A pokud ani při změně životního stylu si nebudeme stále jisti hladinou našeho testosteronu je nejlepší, pokud si zajdeme na laboratorní testy, kde se z vyšetření krve přesně dozvíme jeho hladinu. A i když potom bude vaše hladina stále nízká, zkuste využít sílu bylin. A to například rostlinu maca, která mi silné účinky na mužské ústrojí anebo pískavici- řecké seno.