Technika a meet

Podle mého názoru je technika opravdu hodně důležitá. Já si myslím, že kdyby technika nebyla, tak by se všem lidem opravdu hodně ztížil život. Nevím, co by dělali třeba lidé, kteří by pracovali online přes různou techniku. Co by dělali potom? A to opravdu v mnoha ohledech. Protože díky technice se už my lidé můžeme také lépe dorozumět anebo se lépe spojit s rodinou. Není opravdu nic neobvyklého, když se třeba s rodinou spojíme klidně i dva a více tisíce kilometrů daleko. Tohle vím jistě a také to říkám hlavně kvůli tomu, protože moje sestřenice se odstěhovala daleko pryč. Ona bydlí v Německu.

Technika je někdy složitá.

Sice to není taková dálka, jak jsem třeba například zmínila, ale je to také tak daleko, že kdybychom si posílali dopisy, tak by to trvalo asi dlouho. A hlavně, pokud by to bylo Českou poštou, takže jsem opravdu ráda, že existuje taková vyspělá technika, jako například email anebo sms zprávy či volání. Protože takhle se můžu opravdu s kýmkoliv spojit. A kdybych měla vyzdvihnout ty nejlepší věci, které jsou technického rázu, tak by to stoprocentně jistě byl videohovor. Opravdu si nedokážu představit to, že bych se s někým nemohla opravdu dlouho vidět. A například videohovor mě opravdu vždycky uchvátí tím, jak je to všechno rychlé a spolehlivé.

Práce s meetem je složitá.

Navíc videohovor jsem poprvé vyzkoušela asi před pěti lety a musím uznat, že jsem z toho byla úplně paf. A vůbec nerozuměla tomu, jak se tohle vůbec může podařit. Potom mě také zajímá meet, ale na tom jsem ale pohořela, protože když jsem studovala dálkově vysokou školu, tak jsme měli mít na meetu nějakou schůzi. Vůbec jsem tomu nerozuměla, takže jsem musela vysokou školu po čtyřech měsících vzdát, protože jsem se vůbec nevyznala v této technice. A abych se přiznala, tak ani v tuto chvíli vůbec nechápu, co je to meet. Vím, že je to součástí Google, ale stále tomu meetu nemohu přijít na chuť. Vy to znáte? V dnešní době je to prý hodně využívaná aplikace, navíc je to moderní a velmi praktické.