Proč si pronajmout dodávku na společný výlet

Jízda v jednom autě – některým lidem zcela vyhovuje, jestliže organizují skupinové akce, například výlety do přírody, vodácké výpravy, cyklistické akce, a to tak, že parta lidí operuje jako jeden celek, vyskytuje se na jednom místě a pohybuje se v terénu společně. Za tímto účelem například vyráží každý rok v zimě na týdenní lyžařské pobyty na horách, v létě jezdí na vodu anebo si naplánují horskou turistiku. Dopravují se do tamních míst buď každý na vlastní pěst svým autem, anebo různě kombinací aut a hromadných dopravních prostředků (vlak, autobus atd.)

zelená dodávka

Což takhle to změnit a pojmout jinak? Například vozem z půjčovny dodávek v Praze 4? Jestliže půjde o mikrobus pro devět osob, máte možnost s ním cestovat všichni najednou, a to přináší jisté výhody. V první řadě se to hodí lidem, kteří nevlastní žádné auto, a nechtějí využít jízdy vlakem nebo autobusem, což ne vždy bývá zrovna pohodlné, a rozhodně nelze tvrdit, že tu máte zajištěno dokonalé soukromí.

Jízda v mikrobusu se podobá hvězdicovému zájezdu autokarem, ovšem s tím rozdílem, že vy cestujete v partě lidí, kteří se dobře znají, a směřujete za stejným cílem. Můžete díky tomu velmi pružně měnit program, nebude nutné nikde na nikoho čekat a domlouvat se mobilními telefony na dalším postupu.

nevěsta a ženich s dodávkou

Poznávací zájezdy a sportovní akce

V zásadě je jedno, k jakému účelu si vozidlo pronajmete. Svůj účel splní jak v případě poznávacích zájezdů, tak i pro sportování. Někomu vyhovuje spíše poklidný průběh jízdy, kdy navštěvujete starobylé památky a objevujete přírodní krásy naší země, jiným lidem dělá dobře spíše aktivní dovolená s možností nachodit stovky kilometrů v horských terénech anebo jezdit na kole či in-line bruslích. Jak vaši dovolenou pojmete, je čistě na vás, každopádně vám v tom vozidla z pražských autopůjčoven mohou být nápomocná.