Mužská erekce nemusí být takovou záhadou, jak se zdá

Ztráta erekce může být paradoxně pro mnoho mužů dobrou zprávou. A sice o tom, že je konečně čas za ačít pracovat na sobě, převzít za své chování zodpovědnost a stát se sebevědomou osobností.

Jděte na to od lesa

Když se řekne: „jít na to od lesa“, znamená to postupovat moudře a hlavně systematicky. Vznikne-li nějaký problém, je zapotřebí jej nejprve pojmenovat, analyzovat a pátrat po příčinách jeho vzniku. Někdy nás dovede až k hluboce zakořeněným omylům, a jestliže takový kořen vytrhnete z podhoubí, problém bývá vyřešen. Podobně, jako když odstraňujete plevel ze záhonu – dokud tam ponecháte kořeny, plevel po čase vyroste znovu.

dívka za oknem

Odhalit příčinu potíží ne vždy bývá snadné a mnoho lidí se raději pustí snazší cestou, ponechají řešit jejich vlastní potíže někým jiným. Tím nepřevezmou za situaci žádnou zodpovědnost a ta se pak stává nejen povrchní, ale hlavně nepochopená. Je jisté, že se později objeví znovu, a mnohdy i několikrát za sebou, dokud nepochopíte, že musíte změnu provést vy a zapracovat na sobě sami.

nahá dívka

Jít od lesa, se vyplácí i na problémy s erekcí. Popadnout ampulku Sildenafil Citrate Erectmax a polknout ji, dovede každý mamlas, ale zjistit, proč mi penis visí v rozkroku, a namísto, abych se těšil, až jej zasunu hluboko do pochvy a vystříkám se do ženského bříška, načež bude dívka z mého výkonu v sedmém nebi, mám jen divný pocit z vlastní neschopnosti – to už vyžaduje více sebevědomí, úcty k sobě samému a hlavně zdravé vůle něco dokázat a někým být.

Zeptejte se sami sobě, zda váš jídelníček odpovídá zásadám zdravé výživy. Zda v něm není moc masa a uzenin, piva, bílého pečiva bez vlákniny a sladkostí. A zda by to nešlo nějak jinak – třeba požádat někoho o radu v prodejně zdravé výživy. A věnujte pozornost i vašemu životnímu stylu – zda dobře spíte, zda se nestresujete a dokážete se stresu aktivně postavit. Ten totiž blokuje vyplavování testosteronu (mimo jiné) a váš penis pak bude jen ohebnou hadičkou. Nenechávejte stres vámi lomcovat, jak se mu zlíbí, nemilosrdně jej ze svého života vyžeňte a pomáhejte si při tom Ženšenem nebo Macou peruánskou.