Zip sáček jako pomocník proti šíření zápachu


http://sbirkaprikladu.gym-karvina.cz/userfiles/7/file/d59.pdf d>

O zipových sáčcích se traduje, že jsou to skvělí pomocníci v kuchyni nebo v dílně či v kanceláři pro ukládání potravin a různých drobnějších předmětů. Zabraňují ztrátě vašich věcí a jsou navíc velmi lehké a také levné. V transparentním sáčku také máte perfektní přehled o tom, co se uvnitř nachází, a stačí pak sáček pouze otevřít, a dál operativně jednat.

odpadkový koš

Co se však ne tak často řeší, je i zabezpečení uzavíratelných zip sáčků, respektive předmětů uvnitř před zápachem.

Odpadkový koš – v letním období se zvyšujícími se teplotami ovzduší narůstá pravděpodobnost zápachu z odpadkového koše. V teple se tu dobře množí bakterie, které rozkládají organický materiál, a je-li v koši umístěn jen igelitový pytel, bude zápach pronikat ven poměrně razantně. Chystáte-li se do koše vhodit například velmi zetlelé kousky zeleniny, zasažené hnilobou, anebo prošlé krmivo pro psy a kočky a podobné nepříjemnosti, a koš je prozatím poloprázdný a není nutné s ním cestovat do kontejneru s komunálním odpadem, využijte pro tyto účely uzavírací sáček.

Olomoucké tvarůžky – sáček malých rozměrů se vám může hodit i v chladničce nebo ve spíži, chcete-li si pochutnat na zrajícím sýru, a nechcete při tom budit pozornost vašeho okolí. Sáček nepropouští pachy, můžete být zcela bez obav, a to u jakéhokoli typu sýra, tedy i u silně zapáchajících a uleželých Olomouckých tvarůžků.

dívka v ponožkách

Ponožky a přezůvky – pytlíky s uzavíracím zipem jsou perfektním a spolehlivým partnerem všude, kde se přezouváte do pantoflí a bačkor, anebo potřebujete vyměnit propocené ponožky za čisté. Hodí se to kupříkladu dětem ve školách při přezouvání do cvičebního úboru a cviček, anebo vám kdekoli na cestách, kdy se pohybujete celý den v přírodě, a potřebujete si také častěji vyměnit ponožky. Sáček zabrání uniku zápachu úplně stejně spolehlivě, jako u odpadkových košů a zrajícího sýra, a o vašem záměru se prakticky nikdo nedozví.