Kvalitní reklama

Je to už opravdu hodně dlouho, když jsem přemýšlela o tom, že bych mohla začít v něčem podnikat. Ale v čem? Stále jsem neměla jasno, v čem bych já zrovna mohla podnikat. Já mám sice střední školu, kde jsem studovala ekonomický obor, ale nějak extra moc mě to nechytlo, takže jsem potřebovala dělat něco, co nebude moct matematického anebo ekonomického. A protože jsem veliký expert na jazyky, tak jsem si řekla, že bych mohla vyučovat také cizí jazyky. Já mluvím opravdu plynně italsky a také anglicky a češtinu umím na dokonalé úrovni. Takže by nebylo opravdu od věci, kdybych si udělala nějaké kurzy na učitele, že bych doučovala formou kurzů.

Denně pracuji na tik toku.

Podle mého názoru by to bylo opravdu skvělé. A je přece logické, že v dnešní době přeci platí pravidlo, že kolika jazyky mluvíš, tolikrát jsi člověkem. Ale do začátku bych samozřejmě potřebovala nějakou kvalitní reklamu. A slyšela jsem, že nejlepší reklamy jsou na tik toku anebo na Pinterestu. Mám už danou takovou základní reklamu na Facebooku, ale podle mých přátel je nejlepší, kdy bych si dala různé reklamy na Pinterest a také na tik tok. Já tiktok ještě nemám vůbec stažený v mobilním telefonu. Takže jsem si řekla, že by bylo prima, kdybych si stáhla aplikaci tik toku, abych se seznámila s platformou tik tok.

Mám ráda sociální média.

A když jsem si potom stáhla tuto platformu, byla jsem opravdu nadšená. Protože je tam opravdu tolik způsobů, jak tam dát reklamu na tik tok, že jsem byla úplně z toho paf. Podle mého názoru je to opravdu ideální místo pro vaši reklamu, protože je tady spoustu lidí, takže jistě uvidí vaši reklamu nespočet lidí a budete mít možné budoucí zákazníky. A také nezapomeňte na reklamu PPC na tik toku nebo také na PPC reklamu na pinterestu, což je velmi důležité, pokud chcete úspěch. A více informací naleznete na webové stránce seoconsult.cz.