Jako Carrie

Každá žena se ráda zdobí, i když dnes se říká, čím toho je méně, tím více, ale pokud máte ten správný šperk, který podtrhne vaši osobnost, stačí opravdu jeden, ale ten pořádný! Samozřejmě je to také ideální tip pro vaše drahé polovičky, pokud nevědí a tápou, co vám mají dát k narozeninám nebo pod stromeček, či ke společnému prvnímu výročí. Trochu je naťukněte a nasměrujte, abyste dostala to, po čem toužíte, a o opravdu budete nosit. Objednejte si ho u největšího českého výrobce, jehož doména je především řetízek se jménem. Dopředu si můžete vyzkoušet, jak vaše jméno bude vypadat, a dokonce si k němu můžete nechat vyrobit ještě třeba srdíčko nebo čtyřlístek. Pokud máte ráda náhrdelníky, určitě budete maximálně spokojená. A to všechno na Silvername za báječnou cenu. Tak co, už přemýšlíte, jak by mohl vypadat váš personalizovaný řetízek se jménem?

retizek

Také si můžete vybrat, na jakém řetízku váš nápis, tedy vaše jméno bude viset. Můžete si ho nechat i pozlatit žlutým zlatem, abyste ten náhrdelník měla skutečně jako Carrie ve světoznámém seriálu Sex ve městě, která ho nade všechno milovala, a bez nějž bychom si jí těžko dokázali představit, vždyť ho nosila mnohem raději než snubní prsteny!

sperk

Tento výrobce navíc vyrábí i další šperky, které se mohou vztáhnout k vašim významným životním událostem, jako je například narození vašich dětí nebo datum seznámení nebo svatby. K dětem samozřejmě patří motivy třeba nožiček, do kterých si můžete nechat vyrýt jména vašich dětí a budete je tak nosit pořád u sebe. A nemusí se jednat jenom o nožičky, ale třeba také o srdce. No neříkejte, že kdyby vám to takto daroval váš partner nebo manžel, že se dojetím nerozplynete? A kdyby vám dal řetízek s vašimi společnými iniciály? To je tak kouzelné a dojemné. Takový šperk chce mít každá žena a ještě, když jím bude obdarována, to bude teprve terno!