Hledáte firemní dárky?

V současné době se hodně otevírá téma ekologie. Obchodní řetězce přestaly dávat k nákupu tašky zdarma a začaly je zpoplatňovat, což mělo zákazníky motivovat k tomu, aby si nosili svoje vlastní tašky z domu. U někoho to fungovalo, u někoho ne, ale je fakt, že v době kdy lidé šetří kde se dá, už si většina lidí asi na každý nákup novou tašku nekoupí. Plastové tašky jsou velkým problémem, protože se po použití vyhodí – jenže problém je v tom, že stále spousta lidí netřídí odpad. Ani papírové tašky na tom nejsou o moc lépe, protože i ty jsou velkým odpadem, a to i přesto že jsou recyklované. Vytváří zase jen další zbytečný odpad.

jutová taška

Proto přišly supermarkety s tím, že si u nich lze zakoupit plátěné tašky s potiskem https://www.promodarky.cz/kategorie/reklamni-predmety/nakupni-tasky/platene-tasky/. Jsou opakovaně použitelné, a jsou tudíž daleko menší zátěží pro životní prostředí. A je to dva v jednom – skvělá reklama pro obchod, a využitelný ekologický produkt pro zákazníky. Mnoho lidí si ušilo svoje tašky, a nosí si do obchodů i svoje sáčky na ovoce, zeleninu a pečivo. I to je cena jak ulevit životnímu prostředí. Pro řadu firem jsou tyto tašky také způsobem jak propagovat svou vlastní firmu. Spousta z nich nechává vyrábět reklamní předměty, a ty potom dávají jako dárek zákazníkům nebo zaměstnancům.

plátěná taška

Pokud se rozhodnete pro tuto formu marketingu, dbejte na to, aby šlo o praktické věci, které se nebudou jen tak válet v koutě. U tašek je skvělé to, že tašky potřebujeme občas úplně všichni, a tak je často používáme. Vaše firma tak bude na očích mnoha a mnoha lidem, a možná si vybaví vaše logo.

Kolik tašky stojí?
Jde o plátěné tašky, takže jejich cena je trošku vyšší než u papírových tašek, ale je potřeba si uvědomit, že i přesto je cena velmi příjemná – začíná na 30 korunách. Cena závisí na barvě a velikosti a také na hustotě látky. Natisknout si na ně můžete nechat co uznáte za vhodné.