Boty na vysokém podpatku jako pozornost pod vánoční stromek

Někteří lidé nakupují dárky na Vánoce průběžně přibližně již od léta a pak mají méně starostí v období Adventu. Mohou se tím pádem lépe soustředit na samotné svátky a vnímají také atmosféru konce roku lépe, než ostatní. Chcete-li se k nim zařadit i vy – muži, kteří nakupují dárky pro přítelkyně či manželky, nenechávejte nic na poslední chvíli a soustřeďte svou pozornost na to, co vaše paní ráda provozuje nebo obléká či obouvá.

boty na podpatku

Nakupovat oblečení pro ženy je poměrně náročné, protože se nemusíte strefit do správné velikosti, materiálu či typu modelu, naopak mnohem snazší to máte s obuví. Třeba s takovými botami na vysokém podpatku. Přinesou jistě radost i vám samotným, protože zdůrazňují krásu ženské nohy a chodidla mnohem víc, než plážové žabky anebo gumové holínky.

dámské lodičky

Jediné, co potřebujete vědět, je přesná velikost bot, někdy je výhodnější přesně změřit délku a někdy i šíři vnitřní stélky, toto je snadné ve chvíli, kdy není vaše polovička doma, a vy tak můžete potají poměřit vnitřní vložku třeba z tenisek či z balerínek.

A co se týče osobního vkusu, ten se také dá snadno odvodit dle toho, co vaše partnerka obouvá. Někdy se vyplatí váš záměr konzultovat s nějakou zkušenější ženou, například s matkou, sestrou, sestřenicí či tetou.

A co přinese dárek vám samotným

Především radost z toho, že vy sami rozdáváte radost. A pak samozřejmě tím, že si užijete tu jedinečnou krásu. Když si totiž obuje boty na podpatku muž, jistě uznáte, že to není ono, že božskost ženských nohou je přece jen něco úplně jiného. Na podpatcích úžasně vynikne zdvižený nárt a kotník, už to je samo o sobě velmi sexy. Podpatek dá také jasně najevo, jak pěkně je zformovaná klenba chodidla, a jaký zajímavý tvar zaujímá pata, přecházející ve svých zaobleních v něžné hladké lýtko. Ženské nohy a chodidla by zkrátka na botách bez podpatku tak nevyzněly a rozhodně by nezaujaly tolik pozornosti.